04:05

Art Attack

- la Disney Junior marti

04:30

Henry Dragomonstru

- la Disney Junior marti

04:45

Henry Dragomonstru

- la Disney Junior marti

05:00

Art Attack

- la Disney Junior marti

05:30

Henry Dragomonstru

- la Disney Junior marti

05:45

Loopdidoo

- la Disney Junior marti

06:00

Henry Dragomonstru

- la Disney Junior marti

06:15

Calimero

- la Disney Junior marti

06:30

Loopdidoo

- la Disney Junior marti

06:45

Henry Dragomonstru

- la Disney Junior marti

07:00

Sofia Întâi

- la Disney Junior marti

07:30

Prietenii Catelusi

- la Disney Junior marti

08:00

Mickey Si Pilotii De Curse

- la Disney Junior marti

08:30

Doctorița Plușica

- la Disney Junior marti

09:00

Eroii în Pijama

- la Disney Junior marti

09:30

Miles în Spatiu

- la Disney Junior marti

10:00

Goldie și Ursuleț

- la Disney Junior marti

10:30

Mickey Si Pilotii De Curse

- la Disney Junior marti

11:00

Eroii în Pijama

- la Disney Junior marti

11:30

Prietenii Mei, Tigru Si Plus

- la Disney Junior marti

12:00

Prietenii Catelusi

- la Disney Junior marti

12:30

Sofia Întâi

- la Disney Junior marti

13:00

Jake şi Pirații Din Ţara De Nicaieri

- la Disney Junior marti

Program tv marti Jake şi Pirații Din Ţara De Nicaieri Disney Junior

13:30

Eroii în Pijama

- la Disney Junior marti

14:00

Prietenii Mei, Tigru Si Plus

- la Disney Junior marti

14:30

Doctorița Plușica

- la Disney Junior marti

15:00

Prietenii Catelusi

- la Disney Junior marti

15:30

Mickey Si Pilotii De Curse

- la Disney Junior marti

16:00

Sofia Întâi

- la Disney Junior marti

16:30

Doctorița Plușica

- la Disney Junior marti

17:00

Eroii în Pijama

- la Disney Junior marti

17:25

Prietenii Catelusi

- la Disney Junior marti

17:55

Sofia Întâi

- la Disney Junior marti

18:25

Mickey Si Pilotii De Curse

- la Disney Junior marti

18:55

Eroii în Pijama

- la Disney Junior marti

19:25

Garda Felină

- la Disney Junior marti

19:55

Doctorița Plușica

- la Disney Junior marti

20:25

Doctorița Plușica

- la Disney Junior marti

20:45

Jake şi Pirații Din Ţara De Nicaieri

- la Disney Junior marti

Program tv marti Jake şi Pirații Din Ţara De Nicaieri Disney Junior

21:45

Doctorița Plușica

- la Disney Junior marti

22:15

Goldie și Ursuleț

- la Disney Junior marti

22:45

Prietenii Catelusi

- la Disney Junior marti

23:15

Eroii în Pijama

- la Disney Junior marti

23:45

Loopdidoo

- la Disney Junior marti

00:00

Henry Dragomonstru

- la Disney Junior miercuri

00:15

Calimero

- la Disney Junior miercuri

00:30

Art Attack

- la Disney Junior miercuri

00:55

Henry Dragomonstru

- la Disney Junior miercuri

01:05

Loopdidoo

- la Disney Junior miercuri

01:20

Henry Dragomonstru

- la Disney Junior miercuri

01:35

Calimero

- la Disney Junior miercuri

01:50

Henry Dragomonstru

- la Disney Junior miercuri

02:05

Art Attack

- la Disney Junior miercuri

02:30

Henry Dragomonstru

- la Disney Junior miercuri

02:40

Loopdidoo

- la Disney Junior miercuri

02:55

Henry Dragomonstru

- la Disney Junior miercuri

03:10

Art Attack

- la Disney Junior miercuri

03:35

Loopdidoo

- la Disney Junior miercuri

03:50

Calimero

- la Disney Junior miercuri

Sursa programelor tv:

Adauga pagina tv.acasa.ro in lista de pagini favorite si inscrie-te la alertele de program tv prin e-mail pentru a te anunta zilnic ora la care se difuzeaza emisiunea sau filmul tau preferat. Cu ajutorul filtrelor poti selecta filme, emisiuni sportive sau orice alt tip de program tv si iti poti personaliza lista de programe din pagina. Programul tv de pe siteul acasa.ro este furnizat de o terta parte. Uneori pot surveni modificari in grila de programe tv fara o avertizare prealabila.

Aboneaza-te la recomandarile tv

Click pentru a introduce adresa de e-mail
« » « »

Octombrie
2017

  • LU | MA | MI | JO | VI | SA | DU
  • --

    |

    --

    |

    --

    |

    --

    |

    --

    |

    --

    | 01 |
  • 30

    |

    31

    |

    --

    |

    --

    |

    --

    |

    --

    |

    --

    |