04:05

Art Attack

- la Disney Junior miercuri

04:30

Henry Dragomonstru

- la Disney Junior miercuri

04:45

Henry Dragomonstru

- la Disney Junior miercuri

05:00

Art Attack

- la Disney Junior miercuri

05:30

Henry Dragomonstru

- la Disney Junior miercuri

05:45

Loopdidoo

- la Disney Junior miercuri

06:00

Henry Dragomonstru

- la Disney Junior miercuri

06:15

Calimero

- la Disney Junior miercuri

06:30

Loopdidoo

- la Disney Junior miercuri

06:45

Henry Dragomonstru

- la Disney Junior miercuri

07:00

Sofia Întâi

- la Disney Junior miercuri

07:30

Garda Felină

- la Disney Junior miercuri

08:00

Mickey Si Pilotii De Curse

- la Disney Junior miercuri

08:30

Doctorița Plușica

- la Disney Junior miercuri

09:00

Jake şi Pirații Din Ţara De Nicaieri

- la Disney Junior miercuri

Program tv miercuri Jake şi Pirații Din Ţara De Nicaieri Disney Junior

09:45

Desene Cu Buticul Lui Minnie

- la Disney Junior miercuri

10:00

Căpitanul Si Piratii Din Tara De Nicăieri

- la Disney Junior miercuri

10:30

Mickey Si Pilotii De Curse

- la Disney Junior miercuri

11:00

Eroii în Pijama

- la Disney Junior miercuri

11:30

Prietenii Mei, Tigru Si Plus

- la Disney Junior miercuri

12:00

Goldie și Ursuleț

- la Disney Junior miercuri

12:30

Sofia Întâi

- la Disney Junior miercuri

13:00

Jake şi Pirații Din Ţara De Nicaieri

- la Disney Junior miercuri

Program tv miercuri Jake şi Pirații Din Ţara De Nicaieri Disney Junior

13:30

Eroii în Pijama

- la Disney Junior miercuri

14:00

Prietenii Mei, Tigru Si Plus

- la Disney Junior miercuri

14:30

Garda Felină

- la Disney Junior miercuri

15:00

În Vestul Sălbatic Cu Şeriful Callie

- la Disney Junior miercuri

15:30

Mickey Si Pilotii De Curse

- la Disney Junior miercuri

16:00

Sofia Întâi

- la Disney Junior miercuri

16:30

Miles în Spatiu

- la Disney Junior miercuri

16:45

Doctorița Plușica

- la Disney Junior miercuri

17:15

Garda Felină

- la Disney Junior miercuri

17:45

Sofia Întâi

- la Disney Junior miercuri

18:15

Goldie și Ursuleț

- la Disney Junior miercuri

18:45

Mickey Si Pilotii De Curse

- la Disney Junior miercuri

19:15

Doctorița Plușica

- la Disney Junior miercuri

19:45

Eroii în Pijama

- la Disney Junior miercuri

20:15

Garda Felină

- la Disney Junior miercuri

21:15

Goldie și Ursuleț

- la Disney Junior miercuri

21:45

Doctorița Plușica

- la Disney Junior miercuri

22:15

Goldie și Ursuleț

- la Disney Junior miercuri

22:45

Jake şi Pirații Din Ţara De Nicaieri

- la Disney Junior miercuri

Program tv miercuri Jake şi Pirații Din Ţara De Nicaieri Disney Junior

23:30

Desene Cu Buticul Lui Minnie

- la Disney Junior miercuri

23:45

Loopdidoo

- la Disney Junior miercuri

00:00

Henry Dragomonstru

- la Disney Junior joi

00:15

Calimero

- la Disney Junior joi

00:30

Art Attack

- la Disney Junior joi

00:55

Henry Dragomonstru

- la Disney Junior joi

01:05

Loopdidoo

- la Disney Junior joi

01:20

Henry Dragomonstru

- la Disney Junior joi

01:35

Calimero

- la Disney Junior joi

01:50

Henry Dragomonstru

- la Disney Junior joi

02:05

Art Attack

- la Disney Junior joi

02:30

Henry Dragomonstru

- la Disney Junior joi

02:40

Loopdidoo

- la Disney Junior joi

02:55

Henry Dragomonstru

- la Disney Junior joi

03:10

Art Attack

- la Disney Junior joi

03:35

Loopdidoo

- la Disney Junior joi

03:50

Calimero

- la Disney Junior joi

Sursa programelor tv:

Aboneaza-te la recomandarile tv

Click pentru a introduce adresa de e-mail