04:05

Art Attack

- la Disney Junior marti

04:30

Henry Dragomonstru

- la Disney Junior marti

04:45

Henry Dragomonstru

- la Disney Junior marti

05:00

Art Attack

- la Disney Junior marti

05:30

Henry Dragomonstru

- la Disney Junior marti

05:45

Loopdidoo

- la Disney Junior marti

06:00

Henry Dragomonstru

- la Disney Junior marti

06:15

Calimero

- la Disney Junior marti

06:30

Loopdidoo

- la Disney Junior marti

06:45

Henry Dragomonstru

- la Disney Junior marti

07:00

Sofia Întâi

- la Disney Junior marti

07:30

Garda Felină

- la Disney Junior marti

08:00

Mickey Si Pilotii De Curse

- la Disney Junior marti

08:30

Doctorița Plușica

- la Disney Junior marti

09:45

Desene Cu Buticul Lui Minnie

- la Disney Junior marti

10:00

10:30

Mickey Si Pilotii De Curse

- la Disney Junior marti

11:00

Eroii în Pijama

- la Disney Junior marti

11:30

Prietenii Mei, Tigru Si Plus

- la Disney Junior marti

12:00

Goldie și Ursuleț

- la Disney Junior marti

12:30

Sofia Întâi

- la Disney Junior marti

13:00

Jake şi Pirații Din Ţara De Nicaieri

- la Disney Junior marti

Program tv marti Jake şi Pirații Din Ţara De Nicaieri Disney Junior

13:30

Eroii în Pijama

- la Disney Junior marti

14:00

Prietenii Mei, Tigru Si Plus

- la Disney Junior marti

14:30

Garda Felină

- la Disney Junior marti

15:00

În Vestul Sălbatic Cu Şeriful Callie

- la Disney Junior marti

15:30

Mickey Si Pilotii De Curse

- la Disney Junior marti

16:00

Sofia Întâi

- la Disney Junior marti

16:30

Miles în Spatiu

- la Disney Junior marti

16:45

Doctorița Plușica

- la Disney Junior marti

17:15

Garda Felină

- la Disney Junior marti

17:45

Sofia Întâi

- la Disney Junior marti

18:15

Goldie și Ursuleț

- la Disney Junior marti

18:45

Mickey Si Pilotii De Curse

- la Disney Junior marti

19:15

Doctorița Plușica

- la Disney Junior marti

19:45

Eroii în Pijama

- la Disney Junior marti

20:15

Garda Felină

- la Disney Junior marti

21:15

Goldie și Ursuleț

- la Disney Junior marti

21:45

Doctorița Plușica

- la Disney Junior marti

22:15

Goldie și Ursuleț

- la Disney Junior marti

23:30

Desene Cu Buticul Lui Minnie

- la Disney Junior marti

23:45

Loopdidoo

- la Disney Junior marti

00:00

Henry Dragomonstru

- la Disney Junior miercuri

00:15

Calimero

- la Disney Junior miercuri

00:30

Art Attack

- la Disney Junior miercuri

00:55

Henry Dragomonstru

- la Disney Junior miercuri

01:05

Loopdidoo

- la Disney Junior miercuri

01:20

Henry Dragomonstru

- la Disney Junior miercuri

01:35

Calimero

- la Disney Junior miercuri

01:50

Henry Dragomonstru

- la Disney Junior miercuri

02:05

Art Attack

- la Disney Junior miercuri

02:30

Henry Dragomonstru

- la Disney Junior miercuri

02:40

Loopdidoo

- la Disney Junior miercuri

02:55

Henry Dragomonstru

- la Disney Junior miercuri

03:10

Art Attack

- la Disney Junior miercuri

03:35

Loopdidoo

- la Disney Junior miercuri

03:50

Calimero

- la Disney Junior miercuri

Sursa programelor tv:

Aboneaza-te la recomandarile tv

Click pentru a introduce adresa de e-mail