04:05

Art Attack

- la Disney Junior luni

04:30

Henry Dragomonstru

- la Disney Junior luni

04:45

Henry Hugglemonster

- la Disney Junior luni

05:00

Art Attack

- la Disney Junior luni

05:30

Henry Dragomonstru

- la Disney Junior luni

05:45

Loopdidoo

- la Disney Junior luni

06:00

Henry Dragomonstru

- la Disney Junior luni

06:15

Calimero

- la Disney Junior luni

06:30

Loopdidoo

- la Disney Junior luni

06:45

Henry Dragomonstru

- la Disney Junior luni

07:00

Sofia Întâi

- la Disney Junior luni

07:30

Garda Felină

- la Disney Junior luni

08:00

Mickey Si Pilotii De Curse

- la Disney Junior luni

08:30

Doctorița Plușica

- la Disney Junior luni

09:00

Sofia Intai: Palatul Plutito

- la Disney Junior luni

09:45

Desene Cu Buticul Lui Minnie

- la Disney Junior luni

10:00

10:30

Mickey Si Pilotii De Curse

- la Disney Junior luni

11:00

Eroii în Pijama

- la Disney Junior luni

11:30

Prietenii Mei, Tigru Si Plus

- la Disney Junior luni

12:00

Goldie și Ursuleț

- la Disney Junior luni

12:30

Sofia Întâi

- la Disney Junior luni

13:00

Jake şi Pirații Din Ţara De Nicaieri

- la Disney Junior luni

Program tv luni Jake şi Pirații Din Ţara De Nicaieri Disney Junior

13:30

Eroii în Pijama

- la Disney Junior luni

14:00

Prietenii Mei, Tigru Si Plus

- la Disney Junior luni

14:30

Garda Felină

- la Disney Junior luni

15:00

În Vestul Sălbatic Cu Şeriful Callie

- la Disney Junior luni

15:30

Mickey Si Pilotii De Curse

- la Disney Junior luni

16:00

Sofia Întâi

- la Disney Junior luni

16:30

Miles în Spatiu

- la Disney Junior luni

16:45

Doctorița Plușica

- la Disney Junior luni

17:15

Garda Felină

- la Disney Junior luni

17:45

Sofia Întâi

- la Disney Junior luni

18:15

Goldie și Ursuleț

- la Disney Junior luni

18:45

Mickey Si Pilotii De Curse

- la Disney Junior luni

19:15

Doctorița Plușica

- la Disney Junior luni

19:45

Eroii în Pijama

- la Disney Junior luni

20:15

Garda Felină

- la Disney Junior luni

21:15

Goldie și Ursuleț

- la Disney Junior luni

21:45

Doctorița Plușica

- la Disney Junior luni

22:15

Goldie și Ursuleț

- la Disney Junior luni

22:45

Sofia Intai: Palatul Plutito

- la Disney Junior luni

23:30

Desene Cu Buticul Lui Minnie

- la Disney Junior luni

23:45

Loopdidoo

- la Disney Junior luni

00:00

Henry Dragomonstru

- la Disney Junior marti

00:15

Calimero

- la Disney Junior marti

00:30

Art Attack

- la Disney Junior marti

00:55

Henry Dragomonstru

- la Disney Junior marti

01:05

Loopdidoo

- la Disney Junior marti

01:20

Henry Dragomonstru

- la Disney Junior marti

01:35

Calimero

- la Disney Junior marti

01:50

Henry Dragomonstru

- la Disney Junior marti

02:05

Art Attack

- la Disney Junior marti

02:30

Henry Dragomonstru

- la Disney Junior marti

02:40

Loopdidoo

- la Disney Junior marti

02:55

Henry Dragomonstru

- la Disney Junior marti

03:10

Art Attack

- la Disney Junior marti

03:35

Loopdidoo

- la Disney Junior marti

03:50

Calimero

- la Disney Junior marti

Sursa programelor tv:

Aboneaza-te la recomandarile tv

Click pentru a introduce adresa de e-mail