04:05

Art Attack

- la Disney Junior duminica

04:30

Henry Dragomonstru

- la Disney Junior duminica

04:45

Zou

- la Disney Junior duminica

07:00

Prietenii Mei, Tigru Si Plus

- la Disney Junior duminica

07:30

Goldie și Ursuleț

- la Disney Junior duminica

08:00

Mickey Si Pilotii De Curse

- la Disney Junior duminica

08:30

Doctorița Plușica

- la Disney Junior duminica

09:00

Eroii în Pijama

- la Disney Junior duminica

09:30

Sofia Întâi

- la Disney Junior duminica

10:00

Sofia Întâi

- la Disney Junior duminica

10:30

Mickey Si Pilotii De Curse

- la Disney Junior duminica

11:00

Doctorița Plușica

- la Disney Junior duminica

11:30

Doctorița Plușica

- la Disney Junior duminica

12:00

Doctorița Plușica

- la Disney Junior duminica

12:30

Doctorița Plușica

- la Disney Junior duminica

13:00

Miles From Tomorrow

- la Disney Junior duminica

13:30

Miles From Tomorrow

- la Disney Junior duminica

14:00

Miles From Tomorrow

- la Disney Junior duminica

14:30

Mickey Si Pilotii De Curse

- la Disney Junior duminica

15:00

Goldie și Ursuleț

- la Disney Junior duminica

15:30

Miles în Spatiu

- la Disney Junior duminica

16:00

Doctorița Plușica

- la Disney Junior duminica

16:30

Prietenii Mei, Tigru Si Plus

- la Disney Junior duminica

17:00

Garda Felină

- la Disney Junior duminica

17:30

Sofia Întâi

- la Disney Junior duminica

18:00

Jake şi Pirații Din Ţara De Nicaieri

- la Disney Junior duminica

Program tv duminica Jake şi Pirații Din Ţara De Nicaieri Disney Junior

19:00

Eroii în Pijama

- la Disney Junior duminica

19:25

Harry And Bip

- la Disney Junior duminica

19:35

Garda Felină

- la Disney Junior duminica

20:05

Goldie și Ursuleț

- la Disney Junior duminica

20:35

Mickey Si Pilotii De Curse

- la Disney Junior duminica

21:05

Doctorița Plușica

- la Disney Junior duminica

21:35

Miles în Spatiu

- la Disney Junior duminica

21:50

Jake şi Pirații Din Ţara De Nicaieri

- la Disney Junior duminica

Program tv duminica Jake şi Pirații Din Ţara De Nicaieri Disney Junior

22:20

Sofia Întâi

- la Disney Junior duminica

22:50

Eroii în Pijama

- la Disney Junior duminica

23:20

Henry Dragomonstru

- la Disney Junior duminica

23:40

Loopdidoo

- la Disney Junior duminica

00:00

Henry Dragomonstru

- la Disney Junior luni

00:15

Calimero

- la Disney Junior luni

00:30

Art Attack

- la Disney Junior luni

00:55

Henry Hugglemonster

- la Disney Junior luni

01:05

Loopdidoo

- la Disney Junior luni

01:20

Henry Dragomonstru

- la Disney Junior luni

01:35

Calimero

- la Disney Junior luni

01:50

Henry Hugglemonster

- la Disney Junior luni

02:05

Art Attack

- la Disney Junior luni

02:30

Henry Dragomonstru

- la Disney Junior luni

02:40

Loopdidoo

- la Disney Junior luni

02:55

Henry Dragomonstru

- la Disney Junior luni

03:10

Art Attack

- la Disney Junior luni

03:35

Loopdidoo

- la Disney Junior luni

03:50

Calimero

- la Disney Junior luni

Sursa programelor tv:

Aboneaza-te la recomandarile tv

Click pentru a introduce adresa de e-mail