04:05

Art Attack

- la Disney Junior

04:30

Henry Dragomonstru

- la Disney Junior

04:45

Zou

- la Disney Junior

05:00

Art Attack

- la Disney Junior

05:30

Henry Dragomonstru

- la Disney Junior

05:45

Loopdidoo

- la Disney Junior

06:00

Zou

- la Disney Junior

06:15

Calimero

- la Disney Junior

06:30

Loopdidoo

- la Disney Junior

06:45

Henry Dragomonstru

- la Disney Junior

07:00

Sofia Întâi

- la Disney Junior

07:25

07:50

Garda Felină

- la Disney Junior

08:15

Mickey Si Pilotii De Curse

- la Disney Junior

08:40

Goldie și Ursuleț

- la Disney Junior

09:05

Doctorița Plușica

- la Disney Junior

09:35

Sofia Întâi

- la Disney Junior

10:00

Garda Felină

- la Disney Junior

10:30

Mickey Si Pilotii De Curse

- la Disney Junior

11:00

Eroii în Pijama

- la Disney Junior

11:25

Goldie și Ursuleț

- la Disney Junior

11:55

Prietenii Mei, Tigru Si Plus

- la Disney Junior

12:25

Garda Felină

- la Disney Junior

12:50

Sofia Întâi

- la Disney Junior

13:20

13:45

Doctorița Plușica

- la Disney Junior

14:10

Prietenii Mei, Tigru Si Plus

- la Disney Junior

14:40

Mickey Si Pilotii De Curse

- la Disney Junior

15:05

Eroii în Pijama

- la Disney Junior

15:30

Garda Felină

- la Disney Junior

16:00

Miles în Spatiu

- la Disney Junior

16:25

Sofia Întâi

- la Disney Junior

16:50

Eroii în Pijama

- la Disney Junior

17:05

Goldie și Ursuleț

- la Disney Junior

17:35

Doctorița Plușica

- la Disney Junior

18:05

18:35

Clubul Lui Mickey Mouse

- la Disney Junior

cu Wayne Allwine , Tony Anselmo , Bill Farmer , Tress MacNeille , Russi Taylor , Jim Cummings , Frank Welker

Program tv  Clubul Lui Mickey Mouse Disney Junior

19:05

Sofia Întâi

- la Disney Junior

19:35

20:05

Garda Felină

- la Disney Junior

20:35

Mickey Si Pilotii De Curse

- la Disney Junior

21:00

Goldie și Ursuleț

- la Disney Junior

21:25

Doctorița Plușica

- la Disney Junior

21:50

Desene Cu Buticul Lui Minnie

- la Disney Junior

22:00

22:30

Sofia Întâi

- la Disney Junior

22:55

Eroii în Pijama

- la Disney Junior

23:20

Henry Dragomonstru

- la Disney Junior

23:35

Stupul

- la Disney Junior

Program tv  Stupul Disney Junior

23:45

Loopdidoo

- la Disney Junior

00:00

Henry Dragomonstru

- la Disney Junior maine

00:15

Calimero

- la Disney Junior maine

00:30

Art Attack

- la Disney Junior maine

00:55

Zou

- la Disney Junior maine

01:05

Loopdidoo

- la Disney Junior maine

01:20

Henry Dragomonstru

- la Disney Junior maine

01:35

Calimero

- la Disney Junior maine

01:50

Zou

- la Disney Junior maine

02:05

Art Attack

- la Disney Junior maine

02:30

Stupul

- la Disney Junior maine

Program tv  Stupul Disney Junior

02:40

Loopdidoo

- la Disney Junior maine

02:55

Henry Dragomonstru

- la Disney Junior maine

03:10

Art Attack

- la Disney Junior maine

03:35

Loopdidoo

- la Disney Junior maine

03:50

Calimero

- la Disney Junior maine

Sursa programelor tv:

Adauga pagina tv.acasa.ro in lista de pagini favorite si inscrie-te la alertele de program tv prin e-mail pentru a te anunta zilnic ora la care se difuzeaza emisiunea sau filmul tau preferat. Cu ajutorul filtrelor poti selecta filme, emisiuni sportive sau orice alt tip de program tv si iti poti personaliza lista de programe din pagina. Programul tv de pe siteul acasa.ro este furnizat de o terta parte. Uneori pot surveni modificari in grila de programe tv fara o avertizare prealabila.

Aboneaza-te la recomandarile tv

Click pentru a introduce adresa de e-mail
« » « »

Iunie
2017

  • LU | MA | MI | JO | VI | SA | DU